• חידוש ספה

  כל כמה זמן צריך לחדש ספה? מה התפקיד של הדגמה בבית הלקוח? כיצד נמדד חידוש מוצלח ספה היא אחד הרהיטים

  תוכן עניינים [הצג]

  כל כמה זמן צריך לחדש ספה? מה התפקיד של הדגמה בבית הלקוח? כיצד נמדד חידוש מוצלח

  ספה היא אחד הרהיטים המרכזיים בבית והאלמנט שקובע את האופי בחלל הפנים. מעבר לכך, מערכות ישיבה אמורות לתת מענה לצרכים אסתטיים ודקורטיביים ולכן מומלץ לחדש אותן לעיתים קרובות.

  חידוש ספה שירות אישי

  זוהר בניקיון מתמחה בניקוי מערכות ישיבה בטכנולוגיה מתקדמת. עם מעל 10 שנות ניסיון וייעוץ והדגמה חינם בבית הלקוח, אנחנו בהחלט המקום שיבטיח עבורך תוצאות מעולות. לפרטים נוספים נשמח לקבל את פנייתך כעת.

  תדירות מומלצת לחידוש מערכות ישיבה

  התדירות המומלצת עבור חידוש מערכות ישיבה בכלל וספה בפרט נקבעת לפי שורה ארוכה של פרמטרים. בין היתר, יש לקחת בחשבון את אופי השימוש בספה ואת מספר הנפשות.


  חידוש ספה לפי סוג החומרים המרכיבים אותה

  מלבד אופי השימוש, את תדירות החידוש קובעים לפי סוג הספה או יותר נכון סוג חומרי הגלם שמהם מייצרים אותה. ככל שחומרי הגלם עמידים יותר, כך הצורך בחידוש יורד ויחד איתו גם תדירות שירותי הניקיון

  חידוש הספה לפי המיקום בו היא מוצבת

  יש גם מקרים שבהם ספות ומערכות ישיבה עוברות חידוש בגלל מיקום לא נכון בחלל הפנים של הבית. אם למשל הספה חשופה לשמש, סביר להניח שהיא תסבול מבלאי מואץ ותחייב חידוש לעיתים יחסית קרובות.

  חידוש לספה בהתאם לנסיבות משפחתיות

  בעלי בתים ודירות בוחרים לרענן את מראה הספה כאשר הם מחליפים מקום מגורים. לקראת מעבר לדירה חדשה, אין כמו ספה נקיה בשביל לשפר את איכות החיים. כאן הנסיבות המשפחתיות קובעות את תדירות החידוש ואת החשיבות של שירותי הניקיון.

  מה משפיע על הצלחת החידוש?

  חידוש מוצלח נמדד לפי היכולת של הספה להיראות טוב יותר. בפועל, הצלחת החידוש היא גם פונקציה של איכות חומרי הניקיון בהם משתמשים ומספר שנות הניסיון של החברה המבצעת.

  החשיבות של הדגמה לפני חידוש ספה

  אחד הדברים שכדאי לעשות על מנת להבטיח את הצלחת החידוש הוא לתאם הדגמה. את ההדגמה ניתן לתאם בבית הלקוח או העסק, בהתראה קצרה וללא התחייבות.

  מה עושים במהלך הדגמה?

  הדגמה מיועדת לבחון את האפקטיביות של חומרי הניקיון באזורים שונים של הספה. לאחר ההדגמה – קל יותר להחליט האם לבצע את התהליך על כל הספה, או להתמקד בשטחים חשופים ומלוכלכים בלבד.

  עלות ההדגמה

  עוד סיבה טובה לבצע הדגמה לפני חידוש ספה קשורה לכך שהיא בחינם. לא רבים יודעים זאת, אך הייעוץ וההדגמה הם בחינם ואת המחיר משלמים רק אם מחליטים להזמין את השירות.

  לספה שלך יש בית חדש

  נציגי זוהר בניקיון ישמחו להרכיב עבורך הצעת מחיר בהתאמה אישית. יתרה על כך, בהזמנת ניקוי ספות בד אנו מציעים לך 40% הנחה על הרהיט השני – ומציעים גם מבצעים נוספים שנשמח לפרט אודותיהם. 

  כל שנותר לך לעשות כעת הוא להשאיר פרטים באתר כדי לתאם חידוש ספה כמו שתמיד רצית!

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

עדכונים מהשטח

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

תנו לנו לעשות אותו נקי יותר

לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת צ'אט מיידי
לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת שיחה עם נציג