• חידוש ספה ישנה

  כיום ניתן בקלות רבה לרכוש ספה חדשה ולהחליף את הספה הישנה שעומדת בסלון ומעלה אבק. כל מה שנחוץ הוא לבקר

  תוכן עניינים [הצג]

  כיום ניתן בקלות רבה לרכוש ספה חדשה ולהחליף את הספה הישנה שעומדת בסלון ומעלה אבק. כל מה שנחוץ הוא לבקר באחת מחנויות הרהיטים ולבחור את הדגם הנוח והמעוצב ביותר שימצא חן בעינכם. 

  מאידך, אנשים רבים יוצרים קשר רגשי עם הספה ששירתה אותם במשך תקופה ארוכה, ולא נוטים להיפרד ממנה בקלות רבה. חידוש ספה ישנה הוא דרך נפלאה ופרקטית לשמור על הספה הישנה והטובה.

  ישנן סיבות רבות שבגינן נעדיף חידוש ספה ישנה על פני קניה של אחת חדשה. ולכל אחד יש את הסיבות שלו לשמור על הספה ולרפד אותה בכל פעם מחדש. לאחר שריפדתם את הספה תוכלו להמשיך וליהנות מהספה לאורך תקופה ארוכה.

  חידוש ספה ישנה

  חידוש ספה ישנה – רהיטים בעלי ערך רגשי

  רהיטים שהגיעו בירושה הם במקרים רבים בעלי ערך סנטימנטלי וכלל לא פשוט  להיפרד מהם. במקרה של ספות, המצב הוא יותר מורכב שכן הן שימשו את כל בני המשפחה והיוו מקום מפגש עם אנשים שבמקרים רבים כבר לא אתנו. 

  חידוש ספה ישנה תחזיר את הספה לשימוש פרקטי מבלי לוותר על העיצוב הייחודי שלה כך שהיא תוכל להישאר בבית ולשרת את הדיירים.

  את הריפוד יש להפקיד בידיה של חברה מקצועית שמצוידת בכל הידע הדרוש ומכירה סוגי בדים. החלק העיצובי הוא בעל משמעות רבה ויש להתאים את סוג צבע הבד לחלל שבו הספה אמורה להיות מוצבת. ישנם חאפרים רבים בתחום חידוש ספה ישנה וניתן להבחין מיד שלא מדובר על ריפוד מקצועי על פי התפרים, סוג המילוי ואיכות הבד שבו בחר הרפד.

  חידוש ספה ישנה – איך זה עובד

  כאשר אתם מגיעים להחלטה שהספה זקוקה לחידוש זה בדיוק הרגע לפנות אל חברה מקצועית ולבקש ממנה שישלחו נציג שיעיף מבט בספה הישנה. 

  חידוש ספה ישנה תתבצע בדרך כלל בבית מלאכה כך שלא צפוי שום סוג של רעש או לכלוך בבית שלכם. הספה תעשה את דרכה אל קליניקת הריפוד המקצועית ותחזור כעבור זמן קצר כמו חדשה.

  גם בכל מה שכרוך בהוצאות כספיות, ניקוי או חידוש ספה ישנה יהיה זול יותר מאשר קניה של רהיט חדש. 

  כמובן שהכול באיכות חומרי הגלם שבהם ישתמשו על מנת לרפד את הספה ובמצבה של הספה. החלפה של קפיצים, למשל, עשויה להיות מעט יקרה יותר. 

  גם החלפת ריפוד תייקר את התהליך. 

  זוהר בניקיון עוסקת גם בריפוד ספות, ניקוי והשבחת הבד. אם החלטתם לבצע חידוש של הספה אז מומלץ לפנות רק לחברה מקצועית ולא להתפשר על האיכות.


  כמה זה עולה?

  מחיר הריפוד מורכב משני אלמנטים עיקריים – חומרים ועבודה. העבודה היא החלק המשמעותי יותר במחיר והיא תקבע את רוב המחיר. 

  הריפוד יכול להתחיל מכמה אלפי שקלים, אך יכול להאמיר גם להרבה יותר מזה במקרים של חומרי גלם איכותיים יותר. המחיר כולל הובלה של הספות לרפדיה והחזרתן.

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

עדכונים מהשטח

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

תנו לנו לעשות אותו נקי יותר

לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת צ'אט מיידי
לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת שיחה עם נציג