• לא מוכרחים לזרוק את הספה

  בעולם המהיר והמידי שלנו אין מקום להתלבטויות. המכשיר הסלולרי התקלקל? אנו קונים חדש. הטלוויזיה כבר לא עובדת? קונים אחת חדשה

  תוכן עניינים [הצג]

  בעולם המהיר והמידי שלנו אין מקום להתלבטויות. המכשיר הסלולרי התקלקל? אנו קונים חדש. הטלוויזיה כבר לא עובדת? קונים אחת חדשה וגדולה יותר. המצבר של הרכב שבק חיים? ניחשתם נכון – מחליפים את הרכב. אבל לא תמיד מוכרחים לקנות דבר מה חדש תחת הישן. לעתים, כמו במקרה של ניקוי ספות מומלץ, די לרענן מעט את המראה.

  לדף הבית

  סימן שאתם צריכים לנקות את הספה

  ניקוי ספות מומלץ במקרים שבהם הספה נראית מלוכלכת עד מאוד. אתם מגלים כי אתם מתביישים להזמין את האורחים לסלון הפרטי שלהם, וכשהם באים אתם דואגים לכסות את הספה בכיסוי עבה במיוחד. כתמים רבים עלולים לפגוע בספה שלכם. אלה עלולים להיות כתמי השמן הנספגים בתוך הריפוד בשעה שאתם אוכלים את ארוחת הערב שלכם מול הטלוויזיה, כתמי קפה ותה או כתמים שאיננו מודעים אליהם כלל, כמו הפודרה המתפזרת על גבי ספת הבד.

  ניקוי ספות מומלץ

  ניקוי ספות בשלבים

  ניקוי ספות מומלץ מתבצע בכמה שלבים שכדאי לשים אליהם לב:

  • בוחנים את סוג העור – לפני שהעובדים המקצועיים ניגשים לעבודה, הם בוחנים את סוג הבד והעור והגימור של הספה. לעתים לא ניתן לבצע ניקוי יסודי בגלל העור שממנו עשויה הספה (דוגמת נובוק או בייקסט).
  • שואב אבק – בתחילה מעוניינים אנשי המקצוע להיפטר מהאבק שצברה הספה. הם שואבים אותו באמצעות שואב אבק מיוחד שאליו מחוברת מברשת עדינה.
  • שימוש בחומרים מיוחדים – כדי להיפטר מהכתמים הבעייתיים, משתמש הצוות המקצועי בחומרים ייחודיים לניקוי ספות. ככלל, לא מומלץ להשתמש בחומרים ביתיים כמו סבון ומים מזוקקים, שכן הם עלולים להרוס את הספה. כמו כן, הורדת הכתמים נעשית בדרך מבוקרת ובעדינות כדי לא לגרום לנזק לספה.
  • בסיום הטיפול מורחים המקצוענים קרם טיפולי מיוחד שנועד לשמור על העור. את הקרם הזה מברישים במשך כ-10 דקות ולאחר מכן מנקים באמצעות מטלית יבשה. הטיפול המוגמר יחזיר לספה את מראה החדש-ישן.

  מחירון ניקוי ספות


  זו ההזדמנות שלכם לנקות את הספה

  החיים מזמנים לנו כמה מקרים שיכולים לדרבן אותנו לעשות דבר מה משמעותי וחשוב – ניקוי ספה במקרה זה. כך למשל, מעבר דירה הוא הזדמנות טובה לבצע את הפעולה שדחיתם זמן רב. הרי לא תכניסו ספה מלוכלכת לדירה החדשה שלכם? כמובן, מומלץ לבצע את הניקוי לאחר שאתם עוברים דירה ולא לפני כן, שכן המעבר עצמו עלול ללכלך את הספה אף יותר. הזדמנות נוספת לנקות את הספה שלכם היא הגעתו של ילד חדש למשפחה. הולדת ילד היא תמיד שמחה גדולה, אך חשוב לשמור על סביבה נקייה כדי לאפשר ליולדת להיניק בקלות בכל מקום שתבחר. כך שאתם מוזמנים להפתיע את בת הזוג שלכם, כשהיא חוזרת מבית החולים עם הרך הנולד, בספה יפה ונוצצת.

  חברת זוהר בניקיון מציעה לכם מגוון רחב של שירותים שיעזרו לבית שלכם להיראות נוצץ ונקי – ניקוי ספות, ריפודים, וילונות, שטיחים ועוד.

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

עדכונים מהשטח

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

תנו לנו לעשות אותו נקי יותר

לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת צ'אט מיידי
לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת שיחה עם נציג