• ניקוי ספות במרכז

  זקוקים לשירות ניקוי ספות במרכז? המומחים של זוהר בניקיון מזכירים לכם כי באופן כללי, כדאי לעבור על הספות יום יום

  תוכן עניינים [הצג]

  זקוקים לשירות ניקוי ספות במרכז? המומחים של זוהר בניקיון מזכירים לכם כי באופן כללי, כדאי לעבור על הספות יום יום עם מטלית כדי לנקות. אבל, כל כמה חודשים, מצטבר לכלוך הנראה לא יפה לעין. 

  ואז, יש צורך להזמין שירות ניקוי של ספות. לכן, כדאי לכם לדעת כמה דברים חשובים על ניקיון מקצועי של ספות.

  ניקוי ספות במרכז

  ספה מלוכלכת גורמת לבעיות בריאות ומחלות עור

  ספה מלוכלכת – אינה רק פגם אסתטי. הלכלוכים הנשפכים על ריפוד הספה חודרים במשך הזמן לתוך הספה. לעיתים, נשפכים נוזלים שבלתי ניתן להסיר במטלית. אם יש בבית ילד ש-"מפספס" מדי פעם על הספה, הספה תתמלא בריח של שתן. כתוצאה מכך, במהלך הזמן מתמלאת הספה בעובש וריקבון, היכולים לגרום ליושב על הספה גירודים, ואסתמה של העור. כמו כן, עובש בספה גורם גם להתפתחות חיידקים, מחלות, ובעיות בנשימה.

  באיזה טכנולוגיה ננקה עבורכם את הספה?

  האם מומלץ לבצע ניקוי ספות במרכז בכל טכנולוגיה? בוודאי שלא! חשוב לבחור בשירות ניקיון, המנקה את הספות בטכנולוגיות החדישות ביותר. לא כל טכנולוגיית ניקיון מתאימה לכל סוג של ספה. ישנן ספות עדינות, הדורשות מכשור עדין ביותר. בדרך כלל, הכלי באמצעותו ינקו את הספה, יהיה שואב אבק. אך לכל סוג ספה יהיו חומרי הניקוי המתאימים לסוג הבד או הריפוד – ואביזרים מותאמים המחוברים לצינור שואב אבק.

  הספה נקייה? חשוב לשמור גם על איכות הסביבה

  הידעת? ישנם חומרי ניקוי איכותיים ביותר, אך עם כימיקלים רעילים. חומרי ניקוי אלו פולטים שאריות חומר המזיקות לסביבה. בין היתר, חומרים אלו פוגעים במקורות המים, בבעליה החיים, במזון שלנו ואף בשכבת האוזון העוטפת את כדור הארץ (וכך תורמים להתחממות כדור הארץ ומאיצים את הופעת מחלת הסרטן).

  כמו כן, האדים הנפלטים מחומרי הניקוי הללו אינם בריאים לנשימה. לכן, כאשר מזמינים ניקוי ספות במרכז, חשוב לקחת זאת בחשבון ולהזמין שירות לניקוי ספות אשר צוות הניקיון שלו משתמש אך ורק בחומרים שאינם מזיקים.

  למה כדאי לכם לבצע ניקוי ספות במרכז עם "זוהר בניקיון"?

  שמחים ששאלתם. כדאי לכם לבצע ניקוי ספות במרכז עם "זוהר בניקיון" מכמה סיבות:

  • קבלו ביקור חינם!

  רציתם את שירותי הניקיון שלנו? אנו נגיע לביקור חינם לצורך הערכת הציוד הנדרש, ונבצע בספה שלכם הדגמה קלה של ניקוי בחינם.

  • לא מרוצים – לא משלמים!

  אנו גובים תשלום רק אם הספות נקיות לשביעות רצונכם.

  • ניקוי בטכנולוגיות החדישות והעדינות ביותר!

  צוות הניקיון שלנו מנקה עבורכם את הספות בטכנולוגיות החדישות ביותר, תוך הקפדה על עדינות בעת הצורך.

  והעיקר – הספות שלכם יראו כמו חדשות

  במהלך העבודה, צוות "זוהר בניקיון" יבצע עבורכם ניקוי ספות מקצועי ביותר. בתלות בדגם שלכם, אנשי הצוות המיומנים יפרקו את כריות הספה, וישאבו היטב את הלכלוך מכל הפינות והחריצים. כריות הספה יעברו ניקיון יסודי ביותר ובסיום העבודה, הספה תיראה נקייה למשעי.

  חבל להשקיע בקניית ספות חדשות כשאפשר להזמין ניקוי ספות במרכז עוד היום. צרו עמנו קשר – והספות שלך יראו כמו חדשות, ובמחיר משתלם ביותר.

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

עדכונים מהשטח

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

תנו לנו לעשות אותו נקי יותר

לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת צ'אט מיידי
לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת שיחה עם נציג