• ניקוי שטיחים

  השטיח שלכם מלוכלך? מה עדיף: לנקות לבד את השטיח, או להזמין ניקוי שטיחים מאת חברת ניקיון מקצועית? ישנם סוגי לכלוכים

  תוכן עניינים [הצג]

  השטיח שלכם מלוכלך? מה עדיף: לנקות לבד את השטיח, או להזמין ניקוי שטיחים מאת חברת ניקיון מקצועית? ישנם סוגי לכלוכים וכתמים שניתן לנקות לבד. 

  אולם, לא תמיד אפשר לנקות כל לכלוך מהשטיח לבד, ויש צורך להיעזר בגוף ניקיון מקצועי כדי שהשטיח ייראה כמו חדש.

  ניקוי שטיחים

  מדוע ישנם חומרי ניקיון שונים עבור שטיחים שונים?

  מדוע יש חומרי ניקוי שונים עבור שטיחים שונים? ובכן, משום שהסיבים שמהם מורכב השטיחים השונים, עשויים מחומרים שונים. חלק מהשטיחים מיוצרים מסיבים סינטטיים, וחלק מהשטיחים מיוצרים מסיבים של בדים יקרים מאוד. על שטיחים רבים רקומים איורים מרהיבים, וחשוב שלא ייהרסו במהלך הניקוי.

  בהתאם לכך, חשוב להתאים לכל סוג שטיח את חומר הניקוי המתאים. 

  אפשר בהחלט לנסות לנקות את השטיח בבית. אולם, התוצאה שתקבלו לאחר הגעת ציוות ניקוי תהיה טובה יותר ומקצועית הרבה יותר.


  סוגים שונים של שטיחים

  כדי להבין מדוע יש ערכות ניקוי מקצועיות רבות עבור שטיחים, נסקור את סוגי השטיחים השונים. באופן כללי, השטיחים מתחלקים ל2 סוגים:

  1. שטיחים עם סיבים סינטטיים
  2. שטיחים עם סיבים המיוצרים מהחי או מהצומח.

  שטיחים עם סיבים מהצומח: שטיחים אלו, נחשבים פחות איכותיים מסיבים מהחי. למשל: שטיח מסיבים העשויים מפשתן.

  שטיחים עם סיבים מהחי: שטיחים אלו נחשבים ליוקרתיים ביותר. לכן, מחירים יהיה יקר. השטיחים האיכותיים ביותר מהחי, הם שטיחים מחוטי משי, ושטיחים פרסיים מצמר.

  הצטברות אבק ולכלוך בתוך השטיח יוצרת חיידקים

  ניקוי אבק ולכלוך מהשטיח, אינה רק עניין של אסתטיקה. כאשר יש הצטברות אבק ולכלוך בתוך שערות השטיח, מתפתחים גם מושבות של חיידקים. חיידקים אלו עלולים להביא למחלות, אולם האם כל פעולת ניקוי שטיחים מסירה גם את החיידקים? הבה נבחן נקודה זו מעט יותר לעומק.

  על מה חשוב להקפיד בעת ניקוי שטיחים?

  על מנת לנקות את השטיח כהלכה, יש לטפל בכל האספקטים השונים הקשורים לניקיון, ביניהם טיפול בכתמים, ניקוי עמוק של השטיח (ממש חדירה לעומקו) ולא פחות חשוב מכך – השמדת מושבות חיידקים שמתפתחות בו עם הזמן.

  במובן זה, ניקוי שטיחים מקצועי מבית "זוהר בניקיון" משתלם לכם יותר, גם הודות לעובדה שטכניקות הניקיון של צוות המנקים מטפל בשטיח באופן יסודי – ומסיר לכם את החשש מפני החיידקים החיים בו.

  מיותר לציין שבמקביל לכך, אנו נעזרים בשואב אבק בעל עוצמה גבוהה, המותאם למשימה. שואב האבק העוצמתי ישאב גם את הלכלוך והאבק שחדרו עמוק לתוך שערות השטיח. וכיצד נדע אילו חומרים וציוד להתאים לכם? עליכם לשלוח תמונה של השטיח בוואטצאפ, לפני שנקבע אתכם מועד לניקוי השטיח.

  שטיחים פרסיים מנקים עם "זוהר בניקיון"

  יש לכם שטיח פרסי בבית? שטיחים פרסיים ידועים כשטיחים יקרים מאוד. כידוע, השטיחים הפרסיים עשויים מצמר כבשים איכותי ביותר ובהתאם לכך, מלאכת הניקוי של שטיחים אלו, צריכה להיעשות בצורה העדינה ביותר. צוות הניקוי של "זוהר בניקיון" יגיע עם החומרים העדינים ביותר, וינקה בטכניקות הניקוי העדינות ביותר את השטיחים הפרסיים. בסוף הניקוי, תקבלו שטיח פרסי נקי הרבה יותר, כך שתוכלו להתגאות בו שוב.

  נשמח לעמוד לרשותכם

  רוצים שטיח נקי במחיר המשתלם ביותר? צוות המנקים המיומן והמנוסה של "זוהר בניקיון", יגיע לכל מקום בארץ כדי לנקות את השטיח שלכם. לפני הניקוי, נגיע פעם אחת אל בית הלקוח לצורך התרשמות – ללא כל עלות. 

  צרו עמנו קשר עוד היום!

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

עדכונים מהשטח

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

תנו לנו לעשות אותו נקי יותר

לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת צ'אט מיידי
לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת שיחה עם נציג