• ניקוי כורסאות

  נשפך לך משקה על הכורסה או על הספה? הילדים אוכלים בכל מקום וההוכחות נראות על הכורסאות? עבר זמן רב מאז הכורסה שלך קיבלה טיפול ראוי של ניקיון?

  תוכן עניינים [הצג]

  נשפך לך משקה על הכורסה או על הספה? הילדים אוכלים בכל מקום וההוכחות נראות על הכורסאות? עבר זמן רב מאז הכורסה שלך קיבלה טיפול ראוי של ניקיון? זה הזמן להתחיל לטפל בה ולשמור אותה לעוד שנים רבות. ניקוי ספות וכורסאות המתבצע באופן מקצועי, יחדש את נראות הכורסאות שלך וישמור גם על הבריאות שלך ושל בני ביתך.

  ההבדלים בין החומרים של הסופר לבין חומרים מקצועיים

  לא מעט אנשים מוסיפים לעגלת הקניות שלהם חומרי ניקוי שונים ומגוונים, מגיעים לבית, מורחים או משפריצים את החומר ואחר כך עוברים עם מטלית ולא מבינים מדוע החומר לא עושה את העבודה כמו שצריך. כדי להשיג את התוצאה הרצויה לא מספיק לשים חומר שכתוב עליו שהוא מתאים לבדים, יש צורך בחומרים ייעודיים המתאימים לבתים ולבד הספציפי של הבד של הכורסאות שלך.

  מעבר לכך שיש להתאים את החומרים לסוג הבד של הכורסא (אשר יכולה להיות גם מעור, עור הפוך ועוד), החומרים השונים אשר נמכרים ללא ספציפיות לבית שלך, הם אינם חומרים ירוקים. שימוש בחומרים מקצועיים יביא גם לניקוי יסודי וגם רוגע, כשיהיה לך ברור כי החומרים השונים ידידותיים לסביבה ולבית שלך. כדי להמשיך בשגרת חייך כרגיל, חשוב מאד שהחומרים יהיו בריאים, לך, לילדייך ולבעלי החיים שנמצאים בבית.

  ניקוי כורסאות

  האם הגיע הזמן לקרוא לשירות ניקוי כורסאות?

  ישנם בתים רבים אשר לא מנקים באופן קבוע את הכורסאות כיוון שהתחושה היא שהן לא נראות מלוכלכות. מזהמים נמצאים בכל מקום, גם בתוך הבית והמזהמים השונים נמצאים על הכורסאות ובמקומות שונים שלהן. על הכריות, בצדדים ומסביב לכורסה. ניקוי כורסאות או ניקוי ריפודי הכורסא הוא ניקוי יסודי המרחיק את כל הזיהומים מהכורסה, מכל חלקיה ומאפשר לך ליהנות מבית נקי ונעים לעין. מומלץ להזמין את חברת הניקיון במקרים הבאים:

  • אם עבר זמן רב מאז שביצעת ניקוי לכורסאות שלך ניקוי עצמי כנראה לא יהיה מספיק.
  • אם הכורסאות שלך כבר נראות ישנות והחלטת שהגיע הזמן ליהנות ממראה נקי בבית.
  • אם על הכורסאות שלך נשפכו חומרים שנספגו והשאירו כתמים.
  • לקראת חגים בהם חשוב לך לעשות ניקיון יסודי של כל הבית שלך.

  הדרישות שלך מחברת הניקיון

  חברת הניקיון תשפיע על הנראות של הבית שלך וטבעי שתהיה לך שאלה איך אפשר לבחור את החברה אשר מתאימה לך. חברת אסי איטח זוהר בניקיון עובדת בפריסה ארצית ועומדת בכל הדרישות אשר יכולות להיות לך מחברת ניקיון. החברה מקפידה להשתמש רק בחומרים ירוקים אשר שומרים על בד הכורסאות, עלייך ועל בני המשפחה שלך. כמו כן, החברה נותנת לך מאה אחוז אחריות לעבודה איכותית ומתחייבת לחזור במקרה שיישארו כתמים קטנים על הכורסא.

  זוהר בניקיון מציעה לך ניקוי כורסאות במחיר אטרקטיבי, עם 100% אחריות לשביעות רצון ומזמינה אותך ליצור קשר וליהנות, בהקדם האפשרי, מניקוי מבריק ויעיל במיוחד.

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

עדכונים מהשטח

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

תנו לנו לעשות אותו נקי יותר

לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת צ'אט מיידי
לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת שיחה עם נציג