• ניקוי שטיחים לבית במחירים הטובים ביותר

  השטיחים שיש לך בבית צריכים להוסיף לעיצוב שלו, לתחושה הנעימה וצריך להיות לך כיף לשבת עליהם. השטיחים מעניקים לבית תחושת חמימות, הם נעימים, כיפים, אך הם גם יכולים להיות מלאי מזיקים

  תוכן עניינים [הצג]

  השטיחים שיש לך בבית צריכים להוסיף לעיצוב שלו, לתחושה הנעימה וצריך להיות לך כיף לשבת עליהם. השטיחים מעניקים לבית תחושת חמימות, הם נעימים, כיפים, אך הם גם יכולים להיות מלאי מזיקים.

  האבק אשר באופן טבעי נכנס אלייך לבית, החיידקים הקטנים ושלל לכלוכים, חודרים אל השטיחים ואי אפשר להעלים אותם בעבודת  ניקוי שטיחים רגילה.


  חשוב לשלב ניקיון קבוע וניקיון מקצועי

  ברור כי אין כל סיבה להזמין אחת לשבוע חברת ניקיון אשר תרחיק את כל המזיקים האפשריים מהשטיחים שלך. עלייך לבצע באופן קבוע ניקוי של השטיח בעזרת שואב האבק שלך ובמקביל להזמין חברה מקצועית לבצע ניקיון יסודי אחת לתקופה.

  חשוב לשים לב כי בעת הזמנת החברה או בשיחת הטלפון, כדאי גם להתייעץ לגביי חומרים המתאימים לשטיח שלך וכך להימנע מחומרים כימיים שאינם בריאים לך ונשארים בין סיבי השטיחים.

  ניקוי שטיחים

  3 סיבות להזמין חברה עבור עבודת ניקוי שטיחים יסודי

  1. החברה מגיעה עם חומרים המתאימים עבור ניקיון השטיח או השטיחים שלך. יכול להיות שיש לך שטיחים יקרים מאד ויהיו חומרים אשר יפגעו בהם. לכן, החברה מתמחה בתחום, מכירה את החומרים הקיימים, את סוגי השטיחים השונים ותתאים בין השטיח שלך לבין החומר המתאים ביותר עבורו.
  2. החברה מביאה עמה שואב אבק עוצמתי. השואב הרגיל שככל הנראה יש לך בבית, לא יכול להספיק כדי להוציא את מה שחדר עמוק אל תוך השטיח שלך. האבק והלכלוכים הקטנים ככל הנראה נמצאים עמוק בתוך השטיח ורק שואב מתאים יוכל להצליח להוציא אותם משם.
  3. החברה מביאה צוות מומחה המכיר היטב את העבודה הנדרשת לשטיח שלך. הצוות יקפיד לבחון את השטיח, לבחור את החומרים המתאימים, ישאב היטב את האבק משני צדי השטיח, יעביר את החומר כהלכה ולבסוף יעניק לך שטיח נקי ובריא.

  בחירת חברה לביצוע ניקיון שטיחים

  בחירת החברה אשר תבצע את הניקיון של השטיחים אצלך בבית צריכה להתבצע לאחר שבחנת שהיא עומדת בקריטריונים המחמירים ביותר. החברה צריכה להגיע עד אלייך, לבצע את הניקיון בביתך, להשתמש רק בחומרים ירוקים ולהציע לך מחיר משתלם. ניקוי שטיחים חייב להתבצע במקצועיות עם המכשירים המתאימים ועל ידי צוות מנוסה אשר יודע לזהות את החומרים של השטיח שלך ואשר יקפיד גם לנקות וגם לשמור על השטיח.


  השטיחים שלך יכולים להיות יקרים מאד ולכן חשוב לשמור עליהם

  אין זה משנה כמה השקעת בקנייה הראשונית של השטיח, חשוב להקפיד על כך שהוא יוכל לשמש אותך לאורך זמן. ניקוי שטיחים יסודי, עם החומרים והמכשירים הנכונים, יאפשר לך ליהנות ממנו לאורך זמן ומסביבה נקייה ובריאה. זה הזמן ליצור אתנו קשר, לשמוע על השירות שלנו וליהנות משירות עם אחריות. אנו מזמינים אותך לשלוח אלינו תמונה של השטיח שלך לוואטסאפ שמספרו: 052-6187858 וליהנות גם מ-10% הנחה עבור השירות.

   

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

עדכונים מהשטח

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

תנו לנו לעשות אותו נקי יותר

לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת צ'אט מיידי
לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת שיחה עם נציג