• ניקוי ספות בד

  יקוי ספות בד יתבצע כחלק בלתי נפרד משגרת הניקיון הביתי שלך. בנוסף, חברה מקצועית תוכל להגיע אלייך כאשר יש צורך בכך ולאחר שתסיים את עבודתה הספות יקבלו מראה מחודש

  תוכן עניינים [הצג]

  ניקוי ספות בד יתבצע כחלק בלתי נפרד משגרת הניקיון הביתי שלך. בנוסף, חברה מקצועית תוכל להגיע אלייך כאשר יש צורך בכך ולאחר שתסיים את עבודתה הספות יקבלו מראה מחודש. ספות הבד סופגות אליהן את כל מה שנמצא בסביבתן: שאריות מזון, נוזלים, אבק, שערות של בעלי החיים ועוד.

  שמירה על הספות תתבצע על ידך. ברגע שדבר מה נשפך על הספה, חשוב לנקות אותו מיד עם חומרים עדינים המיועדים לכך (לעתים גם מים יספיקו) ולאחר מכן לאפשר לספה להתייבש ולהתאוורר. בנוסף, חשוב לשאוב את הספה באופן קבוע ולהסיר לכלוך ואבק. אחת לתקופה מומלץ להזמין חברה מקצועית ולהחזיר את הזמן לאחור.

  ניקוי ספות בד

  הגורמים שיכולים להשאיר כתמים על הבד

  החיים בבית יכולים לגרום לספת הבד שלך להתלכלך. הכתמים אשר יופיעו על הבד יכולים להיות בשל פעולה ברורה שפגעה בהם כמו קפה או משקה אחר שנשפך על הספה. אך ישנם גם גורמים אשר אינם מוחלטים וגם הם יכולים להשפיע על הנראות של הבד.

  ישיבה "רגילה" על הספה יכולה גם היא לגרום ללכלוך. הזיעה שלנו ונגיעה עם כפות הידיים (או ישיבה עם רגליים יחפות על הספה) ופעולות אחרות שנראות תמימות לחלוטין, יכולות לאורך זמן ליצור כתמים.


  הזמן המתאים לבצע ניקוי ספות בד

  הדרך הטובה ביותר ליהנות מהספות שלך לאורך זמן היא להזמין מנקה ספות המתמחה בניקוי ספות בד מקצועי. יש לך אפשרות לבצע עבודות תחזוקה קבועות לספה שלך, לנקות אותה עם שואב ועם חומר המיועד לכך, אך חברה מקצועית תבצע עבודה יסודית יותר.

  הזמן המתאים לבצע את הניקוי יכול להיות לקראת חג או כאשר הספה כבר מראה סימנים של התיישנות. זמן נוסף לבצע את הניקוי הוא כאשר עולה הדילמה אם להחליף את הספה הקיימת וזאת בשל הנראות שלה. ניקוי מקצועי יחזיר את הספה בזמן ויאפשר לך ליהנות מספה במראה חדש.


  חומרי ואביזרי ניקוי לספות

  ישנו הבדל בין חומרים ואביזרים המשמשים אותך בבית לניקוי הספה ובין אילו שמשתמשת בהם החברה המקצועית. על אף שישנם מוצרים שונים בחנויות אשר מיועדים לניקוי בדים, תמיד עדיף לחפש אחר מוצרים מקצועיים יותר, כמו ספריי הפלא. ספריי זה יבצע ככל הנראה עבודה טובה יותר מאשר חומר רגיל והוא מתאים לניקוי השוטף שלך.

  לעומת מה שאפשר להשיג בחנויות ושואב האבק שלך, החברה המקצועית מגיעה עם חומרים איכותיים, המיועדים באופן ספציפי לניקוי ספות. החברה משתמשת בשואב אבק עוצמתי, חומרים ברמה גבוהה (ידידותיים לשימוש ואינם מזיקים לבני אדם) ואנשי מקצוע מבצעים את עבודת הניקיון.


  ניקוי ספות בד בהתאם למצב הספה

  גם ברגע שמגיעה אלייך חברה מקצועית, היא צריכה להבין מה עליה לעשות, לפני שתתחיל במלאכה. ישנן שלל ספות בד וחשוב לבדוק מהו המרכיב של הבד לפני שהחומר נוגע בהן. כמו כן, אנשי המקצוע יבדקו את הכתמים השונים ומיהם ה"אוייבים" של הספה.

  רק לאחר שאנשי המקצוע ידעו לקראת מה הם עומדים, הם יוכלו להתחיל במלאכת הניקיון. המלאכה כוללת שימוש בחומרים מתקדמים, ידידותיים לבני אדם ובעלי חיים ומכשור מקצועי. אין צורך להחזיק בבית במכשירים שונים או חומרים כיוון שהצוות מגיע עם כל אילו.


  נשמח לעמוד לרשותך

  חברת זוהר בניקיון מבצעת ניקוי ספות בד ושמחה לעמוד לרשותך. חברתנו עובדת בפריסה ארצית ומגיעה אלייך לבית עם סטנדרט הניקיון הגבוהה ביותר. אנו משתמשים בחומרים המתאימים לספות בד ולבני האדם (ובעלי החיים) ומעניקים 100% אחריות לעבודה איכותית. לפרטים נוספים, זה הזמן שלך ליצור עמנו קשר.

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

עדכונים מהשטח

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

תנו לנו לעשות אותו נקי יותר

לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת צ'אט מיידי
לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת שיחה עם נציג