• ניקוי ספות בחיפה

  שירותי ניקוי ספות בחיפה כוללים ניקוי ספות מסוגים שונים, דוגמת ספות העשויות מעור או מבד. בבתים רבים ממוקמת ספת עור אשר מנעימה את זמן של הילדים בחופשת הקיץ ואת זמנם של הוריהם בשעות הערב המאוחרות

  תוכן עניינים [הצג]

  אם יש לכם ספה ישנה, אתם תוהים מדי פעם בניכם ובין עצמכם אם כדאי לזרוק אותה או לרכוש ספה חדשה. ממבט ראשון, נראה כי רכישת ספה חדשה היא הפתרון הקל יותר, אך הוא לא תמיד היעיל והנכון ביותר וזאת מפני שתי סיבות עיקריות. ראשית, המחיר. לא אחת משתלם הרבה יותר להזמין צוות מנקי ספות בחיפה מאפשר להשקיע זמן וכסף ברכישת ספה חדשה. שנית, הערך הסנטימנטלי. הספות הן רהיטים איכותיים וחזקים שבדרך כלל עוברים מדור לדור. כמו כן, ספה ישנה ומוכרת יכולה להיות נוחה הרבה יותר מספה חדשה.

  דברים שכדאי לדעת על ניקוי ספות עור

  שירותי ניקוי ספות בחיפה כוללים ניקוי ספות מסוגים שונים, דוגמת ספות העשויות מעור או מבד. בבתים רבים ממוקמת ספת עור אשר מנעימה את זמן של הילדים בחופשת הקיץ ואת זמנם של הוריהם בשעות הערב המאוחרות. אנשים רבים מעדיפים לרכוש ספות עור בזכות מראן היוקרתי והנוחות שהן מספקות, אך הם שוכחים כי בבוא העת יש צורך גם לנקות את ספת העור המעוצבת מפני שאריות מזון ומשקאות, אבק וזיעה. אלה כמה טיפים לניקוי ספות מוצלח:

  • הניקוי שהורס את הספה – פעמים רבות בעלי ספות העור מקרצפים את הספה באמצעות ספוג הפלא או סקוטשברייט. אמצעי ניקוי אלה עלולים להרוס את הריפוד של הספה.
  • בסבון ומים – ניתן לנקות את הספה בזהירות באמצעות מטלית לחה הטבולה בסבון, וזאת בתנאי שהספה עשוי מעור עמיד ואיכותי ובתנאי שדואגים לייבש את הכתם הרטוב באמצעות מטלית לחה. שיטת ניקוי זו אינה מתאימה לבעלי ספות העשויות מעור בלתי איכותי.
  • מרכך עור, יש דבר כזה – כדי להעניק לספת העור את המראה המבריק שלה, מומלץ לנקות אותה באמצעות חומר מיוחד הנקרא מרכך עור. אחת לחצי שנה מורחים את מרכך העור על הספה, משהים אותו למשך כרבע שעה ולאחר מכן מנקים במטלית יבשה בלבד.
  • הספה לא קוראת עיתונים – לעתים זה מפתה להניח את העיתון על ספת העור המעוצבת בשבת אביבית ולעלעל בו בנחת. העניין הוא שהדיו של העיתון משאיר כתמים על הספה, והם אינם יורדים בקלות.
  • להרחיק מחום – דרך נוספת לשמור על ספת העור היא להרחיק אותה ממקורות חום חזקים. כך שאם תכננתם להוציא את הספה אל מרפסת השמש כדאי שתחשבו שוב. חום ישיר פוגע במרקם של הספה והורס את המראה שלה.

  עם הניקיון בא הזוהר

  אם הספה שלכם שנתה את צבעה ויש עליה כתמים לכלוכים שאינכם יכולים להוריד, זה הזמן לפנות למקצוענים בתחום. זכרו כי חומרי הניקוי הזולים שבהם משתמשים מרבית האנשים לניקוי הספות הביתיות אינם יכולים להועיל במקרים שבהם יש צורך להסיר כתמים עקשניים במיוחד. צוות מנקי ספות מקצועי משתמש בחומרים מיוחד, כך שבתוך כשעה אתם יכולים לקבל ספה נקייה ונוצצת. חברת זוהר בניקיון מציעה לכם מגון רחב של שירותים כמו ניקוי ספות בחיפה, ניקוי יסודי של וילונות ושטיחים, ניקוי ריפודים ועוד.

  ניקוי ספות ברמת גן

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

עדכונים מהשטח

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

תנו לנו לעשות אותו נקי יותר

לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת צ'אט מיידי
לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת שיחה עם נציג