• ניקוי ריפודי הרכב

  מה קורה אם לא מנקים את הריפוד ברכב? מדוע נחוצה חברה מקצועית לצורך ביצוע המשימה? איך בוחרים חברה מקצועית המתמחה

  תוכן עניינים [הצג]

  מה קורה אם לא מנקים את הריפוד ברכב? מדוע נחוצה חברה מקצועית לצורך ביצוע המשימה? איך בוחרים חברה מקצועית המתמחה בתחום ניקוי ריפודי הרכב?

  האוטו שלנו משרת אותנו יום יום, לצורך הסעת הילדים למסגרות, לצורך נסיעה לעבודה או בילוי. 

  רוב שעות היום הוא עומד סגור ומהווה כר נוח לגידולם של חיידקים רבים. 

  רבים, עורכים ניקוי יסודי של הרכב בעיקר לפני מכירתו, אך יש לערוך ניקוי רכב לעיתים קרובות יותר. 

  פירורי וכתמי אוכל, מזיקים החודרים לרכב, חיידקים רבים המצויים בריפוד הכיסאות, כל אלו גורמים לרכב להיראות ולהריח לא נעים. 

  חברה מקצועית המתמחה בתחום של ניקוי ריפודי הרכב, תנקה ביסודיות את ריפוד הרכב בעזרת תכשירים ומכשור מתקדם ותגרום לו להיראות חדש ונקי לתחושה רעננה לנוסעים בו ולהרגשה נעימה.

  ניקוי ריפודי הרכב

  ריפוד הרכב, החיידקים נוסעים אתך לכל מקום

  בדיוק כמו הבית שלך גם הרכב יקר ללבך. הוא משמש אותך במשך שנים רבות נאמנה ורצוי שהנסיעה בו תהיה נעימה בעיקר בעת נסיעות ארוכות. הרכב משמש את המשפחה להסעה ממקום למקום, בתי ספר, חוגים, עבודה ועוד. מידי פעם גם אוכלים או שותים בו ולפעמים, דברים גם נופלים או נשפכים על הריפוד ומשאירים כתמים לא נעימים. מרגע רכישת הרכב, הולך הריפוד ומתלכלך ומתרחק ממראהו המקורי והחדש. הרכב עומד סגור שעות ומהווה מקום אידיאלי להתרבות של חיידקים רבים.

  ניקוי ריפודי הרכב – מדוע ולמה?

  שעות רבות עוברות עליך בנסיעה באוטו. בדרך לעבודה, לטיול, עם המשפחה, עם הילדים, בדרך לליל הסדר, ביום קיץ חם או ביום חורף קר וגשום. כל נסיעה משאירה את אותותיה על הרכב שלך. שטיפה רגילה של ריפוד הרכב לא תמיד מספיקה כיוון שישנם מקומות שקשה להגיע אליהם וכתמים שקשה להסיר בתכשירי ניקוי רגילים.


  כמו לנסוע ברכב בפעם הראשונה

  ניוקי ריפוד הרכב על ידי חברה מקצועית יעניק לרכב שלך תחושת ניקיון ומראה מחודש. חברה מקצועית ומנוסה, תגיע עד אליך ותערוך אבחון מדויק של סוג הריפוד, מצב הריפוד וגיל הריפוד. לאחר הדגמה קצרה, ניתן יהיה להתרשם מיכולות החברה ולהחליט על המשך של ניקוי ריפוד הרכב בצורה מלאה. חברת ניקיון מקצועית, משתמשת בחומרי ניקוי מקצועיים ומכשירים מתקדמים המביאים לתוצאות שאינן אפשריות בעת ניקוי ריפודי הרכב באמצעות תכשירי ניקוי רגילים הנקנים בכל סופר.

  ניקוי ריפוד הרכב זה עסק למומחים

  פירורים, חיידקים, כתמים, מזיקים. כל אלו מצויים ברכב שלך ולכן, מומלץ להזמין חברה המתמחה בניקוי ריפוד הרכב לא רק לפני מכירה של הרכב אלא מידי כמה חודשים. במהלך הניקוי יעבור הריפוד ניקוי וחיטוי, הסרת כתמים ועובש וכן נטרול ריחות. חברת שטיפת רכב מקצועית תגיע עד אליך עם התכשירים והמכשור המתקדם והיעיל ביותר ותגרום לרכב שלך להיראות כמו חדש.

  ניקוי ריפודי הרכב – נהנים מהטבות

  הרכב שלך הוא כלי המשמש אותך מידי יום, הריפודים בו חשופים ללכלוך רב כמו פירורים, שתייה, חיידקים, בוץ, חול ועוד. כדי לטפל בכל אלו ביסודיות ולהעלימם, יש צורך בחברה מקצועית המתמחה בניקוי ריפודי הרכב. חברה איכותית תגיע אליך הביתה לצורך אבחון סוג הריפוד והדגמת יכולות. חברת זוהר בניקיון היא חברה גדולה בעלת ניסיון בכל סוגי הניקיון ביניהם ניקוי ספות וסלונים, ניקוי שטיחים, ניקוי וילונות וכן ניקוי ריפוד הרכב. ועכשיו, מזמינים ניקוי רכב כללי ומקבלים 50% הנחה על כל רהיט אחר בבית.

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

עדכונים מהשטח

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

תנו לנו לעשות אותו נקי יותר

לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת צ'אט מיידי
לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת שיחה עם נציג