• מנקה ספות בד הבחירה הנכונה בשבילך

  כיום בכל סלון ביתי או חדר קבלה ניצבת לה ספת בד צבעונית שמיועדת לרווחתם של הדיירים או הממתינים בתור

  תוכן עניינים [הצג]

  כיום בכל סלון ביתי או חדר קבלה ניצבת לה ספת בד צבעונית שמיועדת לרווחתם של הדיירים או הממתינים בתור. הבד מטבעו קולט לכלכוך רב וסופג אליו גם את השומן שנמצא באופן טבעי על גופו של כל אדם. בחלוף הזמן מתחילים להיווצר כתמים שונים שנובעים מסיבות אלו ואחרות וזהו בדיוק הרגע שבו כדאי לפנות אל מנקה ספות מקצועי.

  איך מנקים ספת בד

  איש מקצוע שיגיע אליכם יהיה מצויד במכונת ניקוי מתקדמת שמצוידת בדרך כלל בשלושה מנועים כאשר שניים מהם מיועדים לשאיבה ואחד מיועד להזרקת החומר. הניקוי מתבצע כך שחומרי הניקוי הייחודיים מוזרקים אל תוך הבד ונשאבים באופן מידי על ידי ידית השאיבה המותאמת. כך מתבצעת שטיפה יסודית של כל הלכלוך והאבק שהצטבר בבד.


  מחירון


  מעבר לכך לעיתים נוצרים כתמים על גבי הבד במקומות מועדים לפורענות כמו הידיות או כריות הישיבה. כתמים אלו זקוקים לטיפול מיוחד וכל כתם הוא שונה מחברו. על מנת להסיר את הכתם יש להשתמש בחומר מתאים שיפרק אותו ולשם כך דרושים ידע וניסיון רב.

  מנקה ספות בד

  איך להכין את הבית לניקוי

  אם החלטתם להזמין מנקה ספות בד הביתה ישנם כמה דברים שניתן לעשות על מנת לייעל את כל התהליך:

  • ראשית מומלץ לפנות אל הרהיטים שנמצאים בסביבת הספה. אם הספה עומדת על שטיח אז עדיף לקפל אותו שכן הוא יירטב במהלך הניקוי.
  • עדיף לבצע את הניקוי בשעות האור (צהריים או בוקר) שכן בשעות אלו אפשר לראות את הספה בבירור וכך ניתן לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.
  • אם מדובר על ספה מבד בהיר אז מומלץ שלא להניח עליה בדים כהים שמשירים שיערות (כמו למשל שמיכת צמר). בכל מקרה כדאי לספר למנקה שהייתה על הספה שמיכה כזו.
  • אם אתם יודעים מה מקורו של כתם כל שהוא אז כדאי לספר על כך למנקה. זה יקל עליו להתאים את חומרי הניקוי.

  מתי כדאי לנקות

  את הניקוי מומלץ לבצע אחת לחצי שנה. גם אם הספה נראית לכן נקיה מאוד אז עדיין מצטבר בה אבק רב ולכלכוך. הניקוי ישמור על חיי הספה לאורך זמן וימנע ממנה להתבלות ולדהות. לאחר הניקוי הספה עשויה להיות מעט לחה ומומלץ להמתין עד שהיא תתייבש לחלוטין ורק אז לחזור לעשות בה שימוש. מעוניינים להעניק ברק לספה שלכם? פנו לחברת זוהר בניקיון.

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

עדכונים מהשטח

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

תנו לנו לעשות אותו נקי יותר

לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת צ'אט מיידי
לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת שיחה עם נציג