• מחיר ניקוי ספות – מנקים את הספה

  תוכן עניינים [הצג]

  מחיר ניקוי ספות או ריפוד ספות משתנה בהתאם לגודלה של הספה, לסוגה ולמצבה.

  מחיר ניקוי ספות עור 2 מושבים בדרך כלל צפוי לעלות 220 ₪. מחיר ניקוי ספות עור 3 מושבים כבר עולה ל-290 ₪. מחיר ניקוי ספות עור 2+3 מושבים עולה 470 ₪.

  לעומת זאת, מחיר ניקוי ספות בד מעט זולה יותר. כך לדוגמה, המחיר עבור ניקוי ספות בד 2 מושבים עולה 200 ₪ ואילו ניקוי ספות בד 2+3 מושבים יעלה 450 ₪.

  היא תמיד שם עבורכם, ממתינה לכם בסוף יום העבודה, חובקת אתכם בין קימוריה בימים הקשים בחיבוק מנחם, מארחת אתכם ואת חבריכם בימים השמחים יותר, היא שם כשאתם עייפים או כשאתם ערניים, עצובים או שמחים, מלאי אנרגיה ומרץ או בטלנים המבלים זמן בעצלתיים. הגיע הזמן שכעת גם אתם תהיו שם עבורה. אתם יודעים על מי אנחנו מדברים – על הספה שלכם כמובן, אלא על מי?

   

  מחדשים את הספה

  הזמן נותן בנו ובסביבתנו את אותותיו, וזה נכון גם לגבי הספה האהובה שלכם. זו, למקרה שתהיתם, מהווה כר פורה להצטברויות של חיידקים, לכלוכים, בקטריות ועובש.

  המונחים הללו מעלים אסוציאציה מאיימת על כולם, ובייחוד על הרגישים לאלרגנים, כן אתם יודעים מי אתם. הבקטריות שבספה בחלוף הזמן עשויים להוביל להשפעות מסוכנות שונות – מחלות עור, אסטמה, התקפי אלרגיה וכדומה.

  נוסף על כך, הספה שבסלון משמשת למגוון רב של פעילויות ובין היתר לאכילה, לשינה, לצפייה בטלוויזיה וכדומה. בשל כך, היא נוטה להתהדר בכתמי מזון, שתייה ונוזלי גוף שונים (מתנצלים עמוקות בפני כל מי שאוכל עכשיו). לא, אינכם חייבים להיפטר מהספה ולרכוש חדשה שכן מחיר ניקוי ספות הוא הוגן וזול באופן משמעותי.

   

  ניקוי ספותניקוי ספות

  ניקוי ספות המלצותניקוי ספות המלצות

  ניקוי ספות המלצותניקוי ספות המלצות

  ניקוי ספותניקוי ספות

  ניקוי ספותניקוי ספות

  ניקוי ספות המלצותניקוי ספות המלצות

  ניקוי ספות המלצותניקוי ספות המלצות

  ניקוי ספות המלצותניקוי ספות המלצות

  ניקוי ספות המלצותניקוי ספות המלצות

  ניקוי ספותניקוי ספות

  ישנן חברות ניקיון ספות רבות שנוטות להציע מבצעים שונים במקרה של הזמנת ניקוי מספר רהיטים, כשבדרך כלל תתקבל הנחה במחיר ניקוי פריט הריהוט השני או השלישי.

  תהליך הניקיון

  שימו לב לכך שתהליך ניקוי מקצועי יכלול את השלבים הבאים –

  • שאיבתם של הלכלוכים מתוך כלל שכבותיה של הספה, גם העמוקות ביותר
  • זיהוי סוגה של הספה ומקורות הכתם (באם מדובר בכתם דם, כתם זיעה, כתם שומני)
  • התאמת חומרי ניקיון מקצועיים ואנטי בקטריאליים – חשוב להתעכב על סעיף זה, משום שלכל סוג ספה מתאימים חומר ניקיון ייעודי (ספת בד, ספת עור, ספת עור הפוך וכדומה).
  • שימוש בחומר ניקיון שאינו מתאים לסוג הספה או לסוג הכתם, עשוי לגרום לכך שהוא התקבע אפילו יותר

   

  מחיר ניקוי ספות - ניקוי ירוק

  בעבר, בכדי לבצע תהליך ניקוי מעמיק ויסודי, היה צורך לעשות שימוש בחומרי ניקוי כימיים ואינטנסיביים. חומרי ניקיון חריפים שכאלו עשויים להזיק לבריאותם של בני האדם וחיות המחמד ועל כן כיום נוטים למצוא תחליפים מוצלחים יותר. חומרי ניקיון ירוקים ואקולוגיים בדרך כלל עושים שימוש בחומרים טבעיים כדי להגיע לתוצאות זהות מבלי לפגוע במערכת הסביבתית, בחיות המחמד ובתושבי הבית.

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

עדכונים מהשטח

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

תנו לנו לעשות אותו נקי יותר

לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת צ'אט מיידי
לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת שיחה עם נציג