• ניקוי שטיחים מקצועי שיטתי

  מלבד היותם הצהרה אופנתית ופריט נוי, שטיחים נועדו גם לצורך חיפוי רצפה, להפחתת רעשים וכן למניעת אובדן חום מהרצפה.

  תוכן עניינים [הצג]

  מלבד היותם הצהרה אופנתית ופריט נוי, שטיחים נועדו גם לצורך חיפוי רצפה, להפחתת רעשים וכן למניעת אובדן חום מהרצפה.

  אנחנו פוגשים אותם כמעט בכל מקום – בבית, בבית הספר ובעבודה, בעיצובים שונים – אוריינטליים, גיאומטריים, מסורתיים או מודרניים, בגדלים ובצורות שונות – קטנים, גדולים, מרובעים, עגולים או בצורה ייחודית ואפילו ממוקמים באופן שונה – בכניסה לבית, בסלון, בחדר השינה או תלויים מקיר לקיר. ובכדי לשמור על תקינותם של השטיחים, להאריך את חייהם וכדי לשמור על בריאותנו – חשוב לבחור ניקוי שטיחים מקצועי.

   

  ניקוי שטיחים מקצועי, חיידקים ומה שביניהם

  השטיחים מהווים קרקע פורה להצטברויות של חיידקים, עובש, לכלוכים, אבק ובקטריות. ההצטברויות הללו מסוכנות לבריאותם של בני האדם בכלל, ושל הרגישים לאבק ולקרדית אבק הבית בכלל.

  עבורם, שטיח זו סכנה פוטנציאלית של ממש, בייחוד אם השטיח לא עובר תהליך ניקוי שטיחים מקצועי. השטיח מהווה אביזר דקורטיבי, חמים ומדליק לבית ואינכם חייבים לוותר אליו, כל עוד אתם מקפידים לשמור עליו.

  ניקוי שטיחים מקצועי ישתנה בהתאם לגודלו של השטיח. שטיחים קטנים ניתן לנקות אפילו באופן עצמאי. ברם, שטיחים גדולים ובייחוד אלו המכסים את כל הרצפה או את כל הקיר, דורשים הקפדה של ממש.

   

  מנקים בסיוע של מקצוענים – ניקוי שטיחים מקצועי

  כשמדובר בבריאותכם, חשוב שלא תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

  לכן, חשוב להזמין ניקוי שטיחים מקצועי מחברה מנוסה בתחום. חברה חובבנית עשויה לבחור בחומרים שלא מותאמים לטיב השטיח או בשיטת ניקוי שלא רק שלא תגרום להסרתם של הכתמים, אלא תקבע אותם אפילו יותר. חברת שירותי ניקוי שטיחים מקצועי תעשה שימוש בחומרים מותאמים עבור סוג השטיח וסוג הכתמים. נוסף על כך, עבור שטיחים גדולים יש צורך בשואב אבק עוצמתי, כזה שיוכל לחדור גם לשכבות השטיח העמוקות ביותר במטרה להיפטר מכל הלכלוכים הקטנים, גם אלו שלא נראים לעין הבלתי מקצועית.

  בתהליכי ניקוי שונים, יש הנוטים לעשות שימוש בחומרים ייחודיים שנועדו למנוע התפתחות של אבק ועובש, וכך הם יאריכו את חיי השטיח ואת האוויר הנקי שבחלל.

  ניקוי ירוק

  ניקוי שטיחים אינו חייב לעשות שימוש בחומרים כימיים המזיקים ביותר לבריאותם של בני האדם וחיות המחמד.

  כיום, ניתן לבצע ניקוי שטיחים מקצועי גם בחומרי ניקיון ירוקים ואקולוגיים, כאלו שאינם מזיקים לבריאות או למערכת האיזון הסביבתית.

   

  איך לבחור חברת ניקיון שטיחים?

  בכדי להעניק לשטיחים שלכם את הטיפול המסור והמקצועי ביותר, יש צורך לבחור בחברה מקצועית ובעלת ניסיון. המקצוענים יתאימו את חומרי הניקיון הנכונים ביותר עבור השטיח במטרה להחזיר לו את המראה הרענן שהיה לו.

  מומלץ לבחון את גלריית העבודות ובייחוד את תמונות ה"לפני" ו-"אחרי" כדי לעבוד על טיב השירות של החברה.

  חברת זוהר בניקיון שמה בראש מעייניה את הלקוח ומידת הסיפוק שלו מהעבודה, ולכן תהליך ניקוי שטיחים מקצועי עושה שימוש במכשירים עוצמתיים, בחומרים ירוקים ובשיטות העבודה המתקדמות ביותר.

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

עדכונים מהשטח

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

תנו לנו לעשות אותו נקי יותר

לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת צ'אט מיידי
לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת שיחה עם נציג