• ניקוי ספות בד מקצועי

  הבדים מלווים אותנו לאורך כל ההיסטוריה. הם שימשו את בני האדם לצרכים שונים כגון ביגוד, כסות, ייצור דגלים ואפילו מפות

  תוכן עניינים [הצג]

  הבדים מלווים אותנו לאורך כל ההיסטוריה. הם שימשו את בני האדם לצרכים שונים כגון ביגוד, כסות, ייצור דגלים ואפילו מפות שולחן. במהלך ההיסטוריה למדנו לנצל את המשאבים הקיימים על מנת להפיק בדים מסוגים שונים. השימוש בצמח הכותנה הניב מגוון רחב של שימושים וגם משי וצמר היו חלק נכבד מהתוצרת. בהמשך החלו לייצר גם בדים סינטטיים אשר הכילו סיבים לא אורגניים. הבד הסינטטי היה עמיד יותר והפך למקובל בתעשיות הריפוד והביגוד הכללית.

  רהיט מופלא אחד

  העולם המודרני מציע לנו רהיטים מסוגים שונים שמשמשים אותנו בבית הפרטי ומסייעים לנו להרגיש בנוחות ולבצע מטלות פרקטיות שונות. הספה היא ללא ספק אחד הרהיטים המוכרים ביותר שקיימים והשימוש בה הוא יומיומי. ניקוי ספות בד מקצועי הינו עסק לבעלי מקצוע מנוסים בלבד. הספה אשר נמצאת בדרך כלל בסלון מול הטלוויזיה צוברת לכלוך רב ורק ניקוי ספות בד מקצועי יוכל להחזירה למצבה המקורי.

  ניקוי ספות בד מקצועי עד בית הלקוח

  ניקוי ספות בד מקצועי במחירים הטובים ביותר עד הבית

  אילו סוגי בדים ניתן לנקות

  למעשה, רוב סוגי הבדים ניתנים לניקוי, אך ישנן רמות קושי שונות ביניהם. חומרי הניקוי המקצועיים מותאמים לסוג הבד ומסוגלים להסיר את מרבית הכתמים אך לא את כולם.

  • בד אורגני הוא אחד הקשים ביותר לניקוי. מדובר על צמר, כותנה, משי ועוד סוגים של בדים אשר לא כוללים חומרים סינטטיים. היות שהבד הינו אורגני הוא יספוג את הכתם בצורה טובה יותר ויהיה פחות עמיד לחומרים כימיים חזקים. גם טמפרטורת המים שבעזרתם ינקו את הבד תהיה שונה מבד לבד.
  • בדים סינטטיים הם בדרך כלל קלים יותר לניקוי שכן הם עמידים יותר לחומרי ניקוי. 
  • מאידך, היות שמדובר על בד צבוע אז עלולה להתרחש דהייה שתגרום לבד לשנות את צבעו המקורי. בעל מקצוע העוסק בתחום כמו ניקוי ספות בד מקצועי ידע בדיוק באיזה סוג של חומר להשתמש, באיזה מינון וטמפרטורת מים נכונה.
  • ניקוי ספות בד מקצועי יעשה שימוש גם במסיר כתמים ייעודי. כל מסיר כתמים מיועד לפירוק של כתם מסוג אחר ושימוש לא אחראי עלול לגרום לנזק רציני.

  מהם האזורים הייעודיים עבור ניקוי ספות בד מקצועי

  באופן כללי, כאשר מנקים ספה יש לשטוף את כולה על מנת ליצור מראה אחיד ולכסות אל כל השטח. 

  מובן שישנם מקומות אשר סופגים מן הסתם יותר לכלוך. בעיקר מדובר על כל האזורים עליהם מגיעות כפות הידיים והראש. 

  איברים אלו מפרישים שומן באופן טבעי והוא מצטבר בבד במשך הזמן ויוצר שכבת שומן. 

  האזורים האחוריים אשר צמודים לקיר יצברו יותר אבק שכן רב הזמן אין דרך נוחה להגיע אליהם, מדריך מפורט לניקוי ספות תוכלו למצוא בלחיצה פה.

  אם יש לכם כלב או חתול (או צ'ינצ'ילה), סביר להניח שהספה תתמלא בשיער שיתפרש על כל השטח. 

  הסרת השיער תלוי בסוג הבד ולא כל אחד מסוגל להפטר ממנו לחלוטין. ניתן להשתמש באמצעים ביתיים להסרה של השיער שנדבק לבד אך יש להיזהר מגרימת נזקים או קרעים לבד. אך חשוב גם להזמין ניקוי ספות בד מקצועי כאשר הלכלוך יוצא מכלל שליטה.

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

עדכונים מהשטח

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

תנו לנו לעשות אותו נקי יותר

לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת צ'אט מיידי
לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת שיחה עם נציג