• ניקוי ספות בד מקצועי

  זקוקים לשירות ניקוי ספות בד מקצועי? ישנם סוגים שונים של בדים המשמשים לריפוד ספות. ישנן ספות המרופדות בבדים המכילים מנגנון

  תוכן עניינים [הצג]

  זקוקים לשירות ניקוי ספות בד מקצועי? ישנם סוגים שונים של בדים המשמשים לריפוד ספות. ישנן ספות המרופדות בבדים המכילים מנגנון דוחה כתמים. ספות אלו, ניתן לנקות בקלות. בדרך כלל, בד דוחה כתמים, הינו בד סינטטי. לעומת זאת, ספות מבד טבעי, יהיו קשות יותר לניקוי.

  ניקוי ספות בד מקצועי

  מה היתרונות והחסרונות של ספות המרופדות מבד סינטטי?

  לספות מבד סינטטי, יש מספר יתרונות: פעמים רבות, מחירן של ספות אלו, יהיה יותר זול. יתרון נוסף של ספות אלו, הוא שקל יותר לנקות לבד את הספות. לכן, משפחות רבות עם ילדים קטנים, יעדיפו להזמין ספות מבד סינטטי. אחד מהחסרונות של הבד הסינטטי, הוא שבדים אלו "מזיעים יותר", מכיוון שאינם נושמים אוויר.

  טכניקות ניקוי של בד סינטטי: ניתן לנקות ספה מבד סינטטי בשפשוף. ישנם סוגי בדים שניתן לנקות בשפשוף חזק יותר.

  מה היתרונות והחסרונות של ספות המרופדות מבד טבעי?

  מחירי הספות מבד טבעי הוא מגוון. יש ספות זולות יותר ויש ספות יקרות יותר. הבד הטבעי, יהיה נעים יותר ופחות יזיע. הסיבה לכך, היא שסיבי הבד הטבעי "נושמים אוויר". אבל, קשה יותר לנקות לבד ספות מבד טבעי. פעמים רבות, כל כתם ייספג היטב בבד. ולכן, מערכות יוקרתיות של ספות מבד טבעי, נמצא פעמים רבות בבתים ללא ילדים קטנים.

  טכניקות ניקוי של בד טבעי: טכניקות הניקוי של בד טבעי, צריכות להיות עדינות יותר. ישנן סוגי בדים מבד טבעי שאי אפשר לנקות לבד ויש צורך להזמין ניקוי ספות בד מקצועי.

  סוגי בדים לריפוד ספות

  לא מכירים את סוגי הבדים שבעזרתם מרפדים ספות? אנו נכיר לכם את סוגי הריפודים השונים:

  • ריפוד מקטיפה – ריפוד ספות על ידי בד מקטיפה, הינו סוג ריפוד וותיק. בד קטיפה, הינו בד חמים ונעים. ישנם 2 סוגי ריפוד לספות מבד קטיפה: ישנו ריפוד מבד קטיפה טבעי 100%. הסוג היוקרתי ביותר של ריפוד מקטיפה, עשוי מ100% משי. ישנו סוג אחר של ריפוד קטיפה, המכיל סיבים סינטטיים. קשה מאוד לנקות בד קטיפה. אי אפשר לנקות בד קטיפה במים.
  • ריפוד מבד כותנה – סוג ריפוד זה, הינו נפוץ ביותר. בד הכותנה, נחשב לבד נושם ואוורירי. בד העשוי מ-100% כותנה, נחשב בד איכותי ומשובח. בד הכותנה אינו דוהה בשמש, או מתכווץ. אבל – ספות מבד הכותנה קשות מאוד לניקוי.
  • ריפוד מבד קשמיר – ריפוד זה עשוי מצמר. מערכת ספות העשויה מבד קשמיר, נחשבת למערכת ספות איכותית ביותר, ספות אלו נעימות ומחממות בחורף. ספות מריפוד קשמיר, ניתן לנקות רק בטכניקות טבעיות וללא מגע מים.

  המומחים של זוהר בניקיון יבצעו עבורכם ניקוי ספות בד מקצועי

  רוצים ניקוי ספות מבד מקצועי? פנו לזוהר בניקיון! אנו מומחים בניקוי של כל סוגי ספות הבד. אנו יודעים איזה חומר ניקיון דרוש לכל סוג ריפוד של ספה ואיזה טכניקה נדרשת עבור ניקוי הספה. 

  רוצים לראות את טכניקות הניקיון שלנו? אנו נבצע לכם הדגמה קטנה של ניקוי הספה בחינם! רוצים לנקות עוד רהיטים? קבלו אחוזי הנחה ניכרים.

  אל תהססו! פנו לזוהר בניקיון – ואנו ננקה לכם את הספות ביסודיות.

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

עדכונים מהשטח

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

תנו לנו לעשות אותו נקי יותר

לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת צ'אט מיידי
לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת שיחה עם נציג