• ניקוי ספות מקצועי – מי הכתים את הספה שלי?

  תוכן עניינים [הצג]

  ניקוי ספות או ריפוד ספות הוא עניין למקצוענים וזאת כי לא כל כתם ניתן להסרה בשיטות ביתיות. לפעמים על ידי שפשוף יתר או שימוש בחומר שאינו במדויק נכון עבור סוג הבד של הספה, ייגרם נזק בלתי הפיך לספה האהובה שלך. סוגים רבים של כתמים כמו כתמי שומן או זיעה נוטים להיות עקשניים במיוחד ולכן רק חומרי ניקיון מקצועיים וייעודיים יוכלו לטפל בצורה היעילה בכתם ולהסירו.

   

  ניקוי ספות מקצועי לספה כמו חדשה

  ספות נוטות להתלכלך. כמו כל מוצר בבית הן הולכות ומתלכלכות בצורה טבעית ומהוות קרקע פורייה לאבק, חיידקים וכתמים מסוגים שונים הנגרמים משימוש יום-יומי. כדי לשמור על ניקיון ועל בריאות חשוב מידי פעם בפעם להיעזר בשירותי ניקוי ספות מקצועי. מומלץ לשכור חברה אשר משתמשת בטכניקות מתקדמות ובחומרים ידידותיים לסביבה אשר מצד אחד יותירו את הספה נקייה ורעננה עם מראה חדש וניחוח נפלא ומצד שני לא יזיקו לבני הבית מבחינה בריאותית.

  ניקיון אמיתי מתחיל מבפנים

  נכון, יכול להיות שהספה שלך נראית מצוין במבט ראשוני, אבל יש דברים שאנו לא מבחינים בהם. השכבות הפנימיות של הספה שלך יכולות להיות מלאות אבק, כתמים שחלחלו פנימה אל הריפוד אף על פי שחשבת שנפטרת מהם כי הצלחת לסלק אותם מריפוד הספה והם אינם נראים לעין והמון חיידקים שכמובן גם הם אינם נראים אך קיימים ומסכנים את הבריאות שלך ושל בני המשפחה.

  לכן, רצוי לא להסתפק בניקיון באמצעות שואב האבק או חומרי הניקיון מהסופר בלבד ופעם בשנה לפחות, מומלץ להזמין חברה מקצועית ובעלת מוניטין המתמחה בתחום של ניקוי ספות מקצועי ויכולה להעניק לספות שלך ניקיון יסודי ועמוק הכולל חדירה לשכבות העמוקות של הספה ומאפשר סילוק האבק, החיידקים והכתמים בעומק המילוי של הספה וזאת תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ובחומרים שאינם מזיקים לסביבה.

  הרבה יותר מניקיון

  חלקים גדולים באוכלוסייה סובלים מסוגים שונים של אלרגיה. חלק גדול מהם סובל מאלרגיה לאבק או ליתר דיוק, לקרדית האבק, יצור בגודל מיקרוסקופי שאינו נראה לעין אך אוהב לקנן על גבי ספות, מזרנים, וילונות, שטיחים ובדים בעלי סיבים צפופים. ניקוי ספות מקצועי ויסודי של הספות לעיתים קרובות בבתים של אנשים הסובלים מאלרגיה לקרדית האבק, יכול להפחית את התפרצות האלרגיה בצורה משמעותית.

  חודרים לעומק הכתמים

  כשמדובר על ניקוי וילונות, ניקוי שטיחים או ניקוי ספות מקצועי, יש צורך לפנות לחברה מקצועית המתמחה בניקוי של כל סוגי הבדים והריפודים. בדי כותנה, בדי פשתן, בדים סינטטיים, בד קטיפה, עור ועוד. לכל סוג בד שיטת הניקוי האידיאלית עבורו המתאימה גם לפני השטח, גם לגיל הספה וגם לאופי הכתם. ניקוי מקצועי יכול להחזיר לספה מראה חדש. שימוש במכשור מתקדם המתאים לכל בד ובד בצורה מושלמת, יביא להסרה יעילה של כתמים ואבק ויחזיר לריפוד הספה את המראה המקורי שלה.

  לסיכום, ניקוי ספות מקצועי מתבקש אחת לכמה חודשים ומאפשר ניקוי יסודי ומעמיק של כתמים, אבק וחיידקים המצויים בעומק הספה מתחת לפני השטח ויכולים להזיק לבני הבית. מומלץ לפנות לחברה מקצועית ובעלת מוניטין רב בתחום של ניקוי ספות מקצועי, חברה המשתמשת בחומרים ידידותיים לסביבה ובכך אינה מסכנת את בריאות בני הבית תוך כדי השבת המראה והניקיון לספה האהובה.

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

עדכונים מהשטח

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

תנו לנו לעשות אותו נקי יותר

לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת צ'אט מיידי
לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת שיחה עם נציג