• ניקוי ריפודים

  ניקוי ריפודים מתאים לכל סוגי הריפוד והוא יכול לשדרג את המראה של הבית שלך ולשמור על הרהיטים שיש לך. עם זאת, רגע לפני הזמנת החברה ולפני ניסיון לבצע בעצמך ניקיון יסודי, הנה כמה דברים שכדאי לדעת על ניקוי הריפוד.

  תוכן עניינים [הצג]

  ניקוי ריפודים מתאים לכל סוגי הריפוד והוא יכול לשדרג את המראה של הבית שלך ולשמור על הרהיטים שיש לך. עם זאת, רגע לפני הזמנת החברה ולפני ניסיון לבצע בעצמך ניקיון יסודי, הנה כמה דברים שכדאי לדעת על ניקוי הריפוד.

  ניקוי ריפודים יכול לחסוך החלפת ריהוט

  ישנם גורמים רבים אשר יכולים להפוך את הריפוד שלך לישן ולתת לבית שלך מראה לא מחמיא. בין היתר אלו הגורמים אשר יכולים להשפיע על הנראות:

  • "תקלות" – ישנן שלל תקלות, בהן אוכל על הספות, קפה שנשפך ונגיעה בריפוד עם ידיים לא נקיות. כל אלה יכולים לפגוע בריפוד ולתת לבית שלך מראה לא מחמיא.
  • אבק – אבק נמצא בכל מקום, בעיר ובכפר ואי אפשר להימנע ממנו. ככל שהזמן עובר מהניקיון הקודם כך האבק נספג עמוק יותר ומתחיל לפגוע בריפוד.
  • זמן – הריפוד עובר שחיקה עם הזמן ואחת הדרכים למנוע את השחיקה ולהחזיר את הזמן לאחור היא לנקות אותו ביסודיות.

  הניקיון היסודי יכול להחליף את הצורך בקניית סלון, ספה, כורסה ומיטה חדשים. הוא מחזיר את הזמן לאחור ויאפשר לך ליהנות מהריהוט שלך לאורך שנים רבות נוספות.

  ניקוי ריפודים

  חשוב לבצע את הניקיון רק עם חומרים ידידותיים לסביבה

  כדאי לדעת כי ניקוי ריפודים חייב להתבצע עם חומרים ירוקים, או במילים אחרות, ידידותיים לסביבה. חומרים אלו הם חומרים אשר נבדקו בקפידה ונמצאו כחומרים אשר מתאימים לסביבת בני האדם. הם לא מזיקים לבד והם מגנים על בני הבית. העובדה שהגיע הזמן לבצע ניקיון יסודי אינה אומרת שהדבר צריך לבוא על חשבון הבריאות שלך, של בני ביתך ואף לא של בעלי החיים. היום ישנם חומרים מעולים וירוקים שפעולה נכונה אתם תוכל להחזיר את הזמן לאחור ולהעניק מראה של ריפוד חדש.

   

  ניקוי ריפודים יתבצע עם שואב מתאים

  מעבר לכך שחשוב מאד לבחור את החומרים הנכונים, גם לסוג הבד וגם לבית, יש להקפיד לבחור בשואב אבק עוצמתי. לאורך הזמן, החיידקים הנמצאים באופן טבעי בבית והאבק, נכנסים עמוד אל תוך הריפוד. לרוב, אי אפשר לראות עד כמה הריפוד מלוכלך בחלקו הפנימי אלא אפשר לראות רק לכלוך וכתמים על פני השטח. רק שואב רציני ועוצמתי יוכל להוציא את הלכלוך מכל שכבות הבד.

   

  נשמח לעמוד לרשותך

  חברת אסי איטח זוהר בניקיון מבצעת עבודות ניקוי ריפודים וכך גם ניקוי ספות, מיטות, וילונות ועוד. החברה מספקת את שירותיה בכל הארץ ושמה דגש על 100% שביעות רצון ומחיר אטרקטיבי. כדי לבצע זאת, אנו מגיעים אל הלקוחות לתיקון העבודה, אם יש צורך בכך (אם כי הדבר קורה לעתים נדירות) וכדי לעמוד במחיר הטוב ביותר אנו מציעים לך לשלוח אלינו עכשיו תמונה של הספות שלך למספר וואטסאפ: 052-6187858 וליהנות מיד מ-10% הנחה על שירותי הניקיון המקיפים שלנו.

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

עדכונים מהשטח

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

תנו לנו לעשות אותו נקי יותר

לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת צ'אט מיידי
לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת שיחה עם נציג