• מדוע כדאי להזמין ניקוי ספת בד מטעם חברה?

  ניקוי ספת בד ניתן לביצוע על ידי אנשי מקצוע מנוסים אשר מצוידים בידע ובניסיון רב ומסוגלים להתגבר על הכתמים והלכלוך הרב

  תוכן עניינים [הצג]

  ניקוי ספת בד ניתן לביצוע על ידי אנשי מקצוע מנוסים אשר מצוידים בידע ובניסיון רב ומסוגלים להתגבר על הכתמים והלכלוך הרב. כאמור, ישנן סיבות רבות שעשויות להביא את הספה למצב מלוכלך ולכל סוג של כתם יש את החומר אשר נועד לפרק אותו. את החומרים הללו פיתחו במשך זמן רב במעבדות והם מבוססים בדרך כלל על חומרים כימיים שונים שנועדו לטפל בכתם באופן ייחודי.

  מתי כדאי לבצע ניקוי ספת בד?

  את הבגדים שלנו אנו מחליפים ומכבסים בכל יום מימי השבוע. אמנם לא נמליץ לכם לנסות להכניס את הספה אל תוך מכונת הכביסה, כמובן, אך ניקוי ספת בד אחת לכמה חודשים (בהתאם למצב) יהיה רעיון מצוין. הניקוי המקצועי כולל שטיפה מלאה על ידי מכונה תעשייתית חזקה יותר מכל שוב אבק ביתי. המנוע של המכונה הנו בעל כוח שאיבה רב ובנוסף המכונה מצוידת גם במנוע הזרקה משוכלל ששוטף את הבד עד לשכבות העמוקות ביותר.

  ככל שמדובר על בד איכותי ויקר יותר, כך ניתן לשער שלא תרצו שיגרם לו נזק בניקוי. על כן מומלץ לפנות לחברה מקצועית אשר מחזיקה צוות ניקוי מיומן ומנוסה. ניקוי ספת בד יוכל לקחת כמה שעות אשר בסופן הספות תהיינה נקיות לחלוטין ויראו כמו חדשות.
  מה לגבי דהייה של הצבע.

  ניקוי ספת בד מקצועי

  דהייה טבעית

  אם קיימת דהייה טבעית של צבע הבד, אין אפשרות לתקן זאת על ידי ניקוי ויש צורך בהחלפת הבד באזורים אלו. ניקוי ספת בד מקצועי אחת לכמה חודשים ישמור עליה כך שתוכלו ליהנות ממנה למשך תקופה ארוכה. הניקוי דורש שימוש בחומרים כימיים שונים שלא ניתן להשיג ברשתות השיווק. חומרים אלו הם טובים ויעילים יותר ואחוז החומר הפעיל בהם הינו גבוה יותר.

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

עדכונים מהשטח

צריכים ניקוי ספות מקצועי?

תנו לנו לעשות אותו נקי יותר

לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת צ'אט מיידי
לוגו של וואטסאפ לחצו להתחלת שיחה עם נציג